Screen

Screenová roleta zipscreen známa tiež ako lockscreen svojím technickým prepracovaním dotvára moderný vzhľad rodinných domov i administratívnych budov.

 

SCREEN

Jedná sa o moderný prvok tieniacej techniky, ktorá dodá budove moderný a nadčasový vzhľad.

Jednoduchá varianta screenovej rolety, kedy nie je tkanina pevne uzamknutá vo vodiacich lištách. Je vhodná do všetkých typov rodinných domov či administratívnych budov.

 

 

 

 

Výhody

  • Maximálne rozmery -Sledujeme trendy v súčasnej architektúre, ktoré dominujú veľké presklené plochy. V súčasnej dobe ponúkame u tohto screenového systému rolety s maximálnou plochou 16 m2.

  • Všetky farby RAL v štandarde-Rám screenovej clony, ktoré tvoria kryciu box, vodiace lišty a koncová lamela, je dodávaná vo farebnom prevedení podľa priania zákazníka. Nie je tu takmer žiadne obmedzenie pri výbere farby. Taktiež ponuka screenových tkanín je široká.

  • Skrytý box -Systém je čiastočne integrovaný do fasády. Box screenu je vložený do dopredu pripraveného zaomietacieho puzdra.Viditeľnou časťou boxu je spodná strana zatváracieho dielu, ktorá slúži k opravám a údržbe rolety.

 

ZIPSCREEN

Screenová roleta zipscreen známa tiež ako lockscreen svojím technickým prepracovaním dotvára moderný vzhľad rodinných domov i administratívnych budov.

Vďaka uchyteniu tkaniny vo vodiacej lište, zvyšuje odolnosť rolety voči vetru. V prípade použitia blackoutovej tkaniny zaistí úplné zatemnenie miestnosti.
 

 

 

 

Výhody

  • Slúži ako sieť proti hmyzu- uzavretej polohe zipscreen zaistí dokonalú ochranu proti hmyzu.

  • Úplné zatemnenie-Zipscreen dokáže v kombinácii s nepriepustnou látkou zabezpečiť úplné zatemnenie miestnosti.

  • Vysoká odolnosť voči vetru-Vďaka použitiu kvalitných komponentov a materiálov pri výrobe je dosiahnuté odolnosť voči vetru až 80 km / h.

 

CABLESCREEN

U tohto systému screenovej rolety je látka vedená pomocou nerezového vodiaceho lanka, ktorá je pri pohľade z interiéru takmer neviditeľná.

Je tak dosiahnutý čistý výhľad z interiéru von. Budovám dodáva jednoduchý, minimalistický a ničím nerušený vzhľad.
 

 

 

 

Výhody

  • Čistý výhľad-Moderný dizajn dáva priestor umiestnenia screenu okrem iného do moderných a minimalistických stavieb, kde je samozrejmosťou zabudovanie okenných profilov do stien. Je tak dosiahnutý čistý výhľad z interiéru von. Rovnaké požiadavky sú potom kladené pri výbere tieniacej techniky. Screenové rolety s lankovým vedením čistý výhľad zachovajú.

  • Subtílny box-Boxy, do ktorých sa screenová tkanina navíja, sú vyrábané z valcovaného alebo extrudovaného hliníka. Krycia výška boxov je veľmi malá od 89 mm do 103 mm. Boxy sú teda nenápadné a subtílne.

  • Všetky farby RAL v štandarde-Rám screenovej clony dodávame podľa želania zákazníka v rozmanitom farebnom prevedení. Ponuka tkanín pre screenové rolety je tiež bohatá.