Ploty a brány

Latkové ploty

Tento typ plotu je veľmi žiadaným výrobkom, ktorý pre svoju nadčasovosť zostáva stálicou medzi plotmi. Latky je možné zakončiť rovno, prípadne oblúkom.

Všetky spoje sú prevedené hliníkovým, prípadne nerezovým spojovacím materiálom. Preto sú tieto ploty úplne bez údržbové. Latkové ploty môžu mať vertikálne alebo horizontálne prevedenie a to buď medzi murované stĺpy alebo medzi naše hliníkové stĺpy, buď to zabetónované alebo primontované k základu.Latkový plot

Zladenie plotu, bráničky a brány je samozrejmosťou.

Latkový plot je štandardne dodaný vo farbách:  biela hnedá, šedá, čierna, antracit a troch drevo dekoroch (Zlatý dub, Čerešňa, Orech).
Na prianie je možno za príplatok profily nastriekať do Vami požadovanej farby RAL - podľa platného vzorkovníka.

 

Tyčkové ploty

Tento typ je obľúbený pre svoj design, ktorý ani po rokoch nestráca svoje kúzlo. Zakončenie tyčiek je možné rôznymi typmi koncoviek, prípadne ich kombinovať.

Všetky spoje sú riešené pomocou hliníkového alebo nerezového spojovacieho materiálu na oko neviditeľným. Preto sú tieto ploty úplne bez údržbové. Samozrejmosťou je možnosť zladiť bránu, bránku a plot ako farebne tak designom. Tyčkový plot je možno dodať vo veľa  typoch prevedenia. Pokiaľ by ste si chceli navrhnúť iný design ako je v našich štandardných prevedeniach neváhajte nás kontaktovať.

Tyčkový plotPloty je možno dodať v prevedeniach medzi murované stĺpy alebo medzi naše hliníkové, určené buď k zabetónovaniu  alebo prišróbovaniu k základu. Tyčkový plot je dodávaný bežne v čiernom a tmavo šedá farbe s krupičkovou štruktúrou.

Na požiadanie je možno nastriekať do Vami požadovanej farby RAL - podľa platného vzorkovníka.

 

Kombinované ploty

Design tohto plotu vznikol kombináciou plotu latkového a tyčkového. Základná kombinácia tohto typu vychádza  z plotových polí z latkového plotu, ktoré sú doplnené tyčkovými prvkami.

Kombinovaný plotJe možné kombinovať farby latiek a tyčiek a rôzne zakončenia ako  latka tak aj tyčka.

Ako u všetkých našich typoch sa jedná o bez údržbový plotový systém, kde zladiť bránku, bránu a plot je samozrejmosťou.

Farebné kombinácie vychádzajú už z menovaných plotov, to znamená:
Latky: biela, hnedá a drevo dekory
Tyčky: čierna a tmavo šedá s krupičkovou štruktúrou

Aj tento plot je možné realizovať medzi murované stĺpiky  aj medzi naše hliníkové stĺpiky.

 

Okenicové (žalúziové) ploty

Typ 01

Design tohto typu plotu je dosť blízky tvaru a funkčnosti žalúzií.
Plot je vzdušný a zároveň zachová dostatočnú  mieru súkromia.

Okenicový plot O1Rôznu farebnú kombináciu lamiel (R171) a bočného profilu (R170), prípadne stĺpikov (R146, R157) vznikajú veľmi zaujímavé farebné kombinácie, ktoré Vám umožnia prispôsobiť  vzhľad plotu presne podľa Vašich predstáv.

Samozrejme i tento typ je možné vyrobiť ako bránku alebo bránu, čím môžete docieliť komplexné oplotenie Vášho domu, záhrady, atď. ...

Montáž je možno realizovať medzi murované stĺpiky  aj medzi naše hliníkové stĺpiky.

Typ 02

Čo musí splňovať plot pre váš dom? Okenicové (žalúziové) ploty neohraničujú len váš pozemok, ale tiež vám zaistia dostatočnú mieru súkromia a sú vzdušné. A vaše záhrada je už len vaša.

Spoločnosť ROLUX, žalúzie s.r.o. prichádza s novinkou v podobe nových okenicových (žalúziových) plotových systémov, ktorých design je dosť  blízky tvaru a funkčnosti žalúzií. Vzhľad Okenicový plot O2plotu si môžete pomocou rôznych farebných kombinácií lamiel a bočných profilov, prípadne stĺpikov prispôsobiť presne podľa vašich predstav.

Vyberte si tiež  bránu a bránku v rovnakom prevedení a docielite tak komplexné oplotenie, ktoré vypadá elegantne a zároveň je praktické.

                     

Brány

 

 

 

 

 

 

Bráničky

 

 

             

                                                             

Realizácie

Hliníkový plot