Horizontálne žalúzie

ISSO retiazka

isso-zaluziaModerné a najpredávanejšie typy žalúzií v súčasnosti spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka v oblasti tieniacej techniky. Svojou estetickou úpravou a jednoduchou ovládateľnosťou sú obľúbeným doplnkom kancelárií, škôl, nemocníc, bytov a rodinných domov.

Jednoduché ovládanie guľôčkovou retiazkou zabezpečuje vyťahovanie, sťahovanie a naklápanie lamiel žalúzie. Montujú sa na ako na plastové okná, novšie drevené okná a euro okná.

Ak k tomu pridáme širokú paletu farebných odtieňov nosných rámov (farebné i drevo imitačné), 25 mm lamiel (49 farieb a 15 drevo imitácií), lamiel 16 mm (7 farieb) je zaručené, že u nás nájdete to, čo pre svoje okná hľadáte a potrebujete.

 

Vzorkovní lamiel žalúzií.

 

 

 

 

ISSO brzda

Je funkčne podobný typ žalúzie ako interiérová žalúzia.   Taktiež sú jej ovládacími prvkami šnúrka a šesťhranný interiérový ovládač. Bola upravená tak, aby sa dala jednoducho namontovať na zasklievaciu časť plastových okien a euro okien. Horný profil má rovnaký tvar ako retiazková žalúzia, aby sa prispôsobil novým trendom v oknárskom priemysle.

 

 

 

 

 

 

 

 

Interiérové žalúzie

Interiérové žalúzie sa montujú hlavne na staré kastlíkové okná. interierová žalúzia

S medzisklennými sú si konštrukčne podobné, ale tieto sa montujú už do interiéru. Jej ovládacími prvkami je šnúrka, ktorá umožňuje nastavenie výšky lamiel pomocou brzdy a šesťhranný interiérový ovládač, ktorým sa naklápajú lamely.

Neodporúčame montovať tento typ žalúzií na plastové okná a euro okná.

 

 

 

 

 

 

 

Medzisklenné žalúzie

Medzisklenné žalúzie sa montujú medzi sklá starších drevených alebo kastlíkových typov okien. Svojho času boli veľmi obľúbeným doplnkom mnohých bytov a škôl.

S príchodom nových typov okien (plastové a euro okná) boli postupne vytláčané do úzadia, ale i v súčasnej dobe sú súčasťou nášho výrobného procesu.